KS st. žáků a Regionální soutěž dospělých

Během víkendu 12. a 13. října se rozjely další soutěže družstev, podobně jako o týden dříve 1. liga mládeže, teď proběhly Krajská soutěž starších žáků a první kolo regionální soutěže dospělých.

V té první se během sobotního dne u šachovnic střídalo šest hráčů: Matěj Kovář, Kája Kovářová, Ondra Hrtáň, Ema a Filip Trčálkovi a Tomáš Šimara. Družstvo značně omlazeno proti původnímu plánu sbíralo hořké zkušenosti, když prohrálo postupně všech pět kol. Nicméně se jejich výkon postupně trochu zlepšoval, a ke konci pak dokázali některým soupeřům body vysbírat, nicméně to na více než snížení výsledků nestačilo. Ukázalo nám to (a hlavně hráčům), na čem ještě potřebujeme zamakat a zlepšit se, abychom příště odehráli bodů více.

V neděli pak sestava trochu zkušenějších ve složení Toník Randus, Jakub Matůš, Ondra Grycman, Kuba Dorňák a Ivan Randus potvrdila roli favoritů a po docela rychlém zápase odjížděla s třemi body na kontě. Výhrami přispeli Kubové, Ivan a Ondra, remizoval Toník. První kolo tedy vyšlo hezky, jen tak dál.

Výsledky KS
Výsledky RS