Krajský přebor starších žáků 2015/2016: 4. - 6. kolo - Staré Město

V sobotu 23. ledna 2016 se ve Starém Městě konalo druhé trojkolo zápasů Krajského přeboru starších žáků. Naše výprava odjela ve složení Zgarba, Matůš, Kovář, Ptáček, Grycman a Randus.

K prvnímu zápasu, derby proti Zbrojovce Vsetín B, jsme nastoupili v sestavě Zgarba, Matůš, Kovář, Ptáček a Randus. Zápas měl dramatický průběh, jak se na správné derby sluší. Ujali jsme se vedení Tondou Randusem, vzápětí prohrál Jirka Ptáček a remizoval Filip Matůš. Utkání rozhodli vítězstvími Matěj Kovář a rozhodujícím bodem na celkové vítězství 3,5 : 1,5 Radek Zgarba.

V dalším kole jsme nastoupili proti ŠK Kunovice. Sestavu doplnila Adéla Bierská, která si dopoledne splnila vítězství klubové povinnosti za mateřský klub Zbrojovka Vsetín v 1. lize dorostu, která se konala taky ve Starém Městě. Nastoupili jsme v sestavě Zgarba, Matůš, Bierská, Kovář a Grycman. První zvítězil Ondra Grycman, další bod přidala Adéla Bierská a půlbod za remíz Filip Matůš. Konečný výsledek zápasu určila dvojice Zgarba a Kovář. Matěj Kovář uhrál taktickou remízu a tak mohl Radek Zgarba v klidu dovézt svou partii k vítězství a určit konečný stav na 4 : 1 pro Sokol Ústí.

Ke třetímu zápasu trojkola jsme nastoupili proti celku ŠK Zlín – Malenovice B. Před zápasem proběhlo vyjednávání o uvolnění Adély Bierské pro tento zápas od Zbrojovky Vsetín. Adéle hrozila časová kolize z termínem  odpoledního zápasu v 1. lize. Nakonec souhlas dostala a tak jsme nastoupili v sestavě Zgarba, Matůš, Bierská, Kovář a Ptáček. V tomto zápase jsme nedopustili žádné zdramatizování výsledku a zvítězili jsme s přehledem 5 : 0.

Po 6 kolech je náš celek na 1. místě se ziskem 16 bodů, při skóre 25 bodů. Závěrečné trojkolo se koná 16. 4. 2016 v Bezměrově.

Vladislav Hrtáň

Galerie Josefa Kovaříka: ZDE
Výsledky: ZDE

Komentáře

Starší žáci válí... to vypadá na postup! Jen tak dál!