Krajská výprava na Přebor města Vsetína 2019

​Od ​soboty ​29. ​června do ​soboty ​6. července se bude hrát čtyřicátý ​čtvrtý ročník Přeboru města Vsetína. Na turnaji bude ​opět ​i krajská výprava mládeže Zlínského kraje, do které je přihlášených celkem ​14 mladých šachistů.

Krajská výprava na vsetínský turnaj ​je již jednou z pravidelných mládežnických akcí našeho kraje. V naší výpravě bývá každoročně ​dobrá účast počtem i kvalitou mladých hráčů, trenérské zajištění s rozbory partií hned vedle hracího sálu, bohatý doprovodný program.​ ​​Dobře se zde daří ​to, aby mladí hráči na turnajích prožívali svůj čas naplno a věcně, a ne se bez trenérské péče toulali kolem hrací místnosti jako na jiných turnajích. Hrát kvalitní turnaje je velice důležité, ovšem stejně tak je důležité mít na těchto turnajích i trenérské zajištění a systematickou péči.

Drobné zpravodajství z turnaje a hlavně z krajské výpravy najdete v průběhu turnajového týdne na těchto stránkách ​Sokola Ústí.

Trenérské zajištění:
​David Trčálek​, Dominik Parák, Petr Zvardoň, Josef Bednařík

Účastníci:
Klára Dančáková​, Nela Otáhalová​, Gabriel Kamas​, Matyáš Zajíček​, Tomáš Hurtík​, Matouš Hurtík​, Martin Dvořák​, Lubomír Hlouch​ (všichni Zbrojovka Vsetín), Kryštof Mikuláš Trávníček​, Marie Vaňková, Viktorie Všetulová ​(všichni ŠO Kunovice​), Jakub Dorňák​, Matěj Kovář​, Antonín Randus (všichni Sokol Ústí)


Odkazy:
Průběžné zpravodajství z turnaje: zde

Propozice turnaje: zde
Propozice krajské výpravy: zde
Průběžné výsledky turnaje A: chess-results
Průběžné výsledky turnaje B: chess-results

​David Trčálek