KP ml. žáků - opět čtvrtí

Náš tým :-)

V sobotu 15.2.2020 se ve Starém Městě uskutečnil KP ml. žáků, turnaj šestičlenných družstev v rapid tempu. V sedmikolovém turnaji řízeným počítačem za naše družstvo hráli Kuba, Karolína, Juliána, Ondra, Filip a na poslední šachovnici se střídaly Lenička a Emča.

Náš tým

První dvě kola byly docela přehledné výhry se Starým Městem B a Zlínem-Malenovicemi. Třetí kolo bylo velmi zásadní, kdy v zápase dobře se vyvíjejícím v náš prospěch nakonec s trochou štěstí v časových tísních vítězí soupeř se Sulimova, v konečném pořadí 3. družstvo. Celkově zaslouženě vyhráli tento turnaj Staré Město, náš soupeř 4. kola. Bod s nimi uhrála v pěkné partii jen Karolína.

Ondra a jeho emotivní partie :-)

V zápase proti Napajedlům zase ke konci rozhodovala partie Kuby Matůše, který po bodech spoluhráčů přidal bodík na 3,5. Zápas s Holešovem byl rychlejší, kdy se nám brzy povedlo získat dostatek bodů a mohli jsme se pustit do Postoupek, nebo spíše oni do nás. Soupeři ukázali, že boj o 2. místo myslí vážně a zaslouženě vyhráli. Naše děti během dne předvedly dobrý týmový výkon, který byl odměněn celkovým 4. místem. Konkrétní hodnocení jejich hry nechám do tréninků jednotlivým dětem.

Díky zúčastněným hráčům, stejně tak i rodičům, co pomohli s dopravou a těším se na další šachové boje.

Podrobné výsledky našeho družstva můžete studovat zde: http://chess-results.com/tnr517141.aspx?lan=5&art=20&snr=6, celkové pořadí pak zde: http://chess-results.com/tnr517141.aspx?lan=5&art=0.