1. liga mládeže - 6. a 7. kolo

V sobotu 19.1. odehrál náš celek v herně ŠKZ Vsetín další dvě kola 1. ligy mládeže. Za soupeře mu byla družstva ŠK Zlín a Šachy Hošťálková. Umístění v tabulce nařídilo pro náš celek nutnost bodového zisku. Našemu celku scházel Mikuláš Trávníček, který měl povinnosti vůči mateřskému klubu, a pro nemoc scházel Toník Randus, takže jsme k utkání nastoupili v sestavě Filip Matůš, Matěj Kovář, Tomáš Klíma, Kuba Matůš, Ondra Grycman a Jirka Ptáček. A jak se nám dařilo?

Kluci na 3. - 6. šachovnici

V dopoledním hracím termínu jsme vyzvali celek ŠK Zlín. V utkání jsme se rychle dostali do dvoubodového vedení po výhrách Kuby a Jirky. Zbytek utkání jsme si bezpečně pohlídali, když další bod přidal Tomáš a dvě remízy přidali Filip a Matěj. Utkání tak nakonec skončilo v poměru 4:2 pro nás.

Odpoledne jsme v derby utkání vyzvali celek Šachy Hošťálková. Opět jsme se snadno dostali do dvojbodového vedení výhrami Jirky a Ondry. Bohužel to však k plnému bodovému zisku nestačilo. Utkání skončilo konečným smírným výsledkem, když bodovali remízami Filip a Tomáš.

Před závěrečným čtyřkolem, které se bude konat o víkendu 21. až 22. dubna v Krnově, a kde nám budou za soupeře v sobotních utkáních celky Lokomotivy Brno A a Lokomotivy Brno B a v neděli družstva Grygova a Starého Města B, je náš celek se ziskem 7 bodů na 9. místě.

Odkaz na soutěž
Fotky z víkendu